Realizujemy na język rosyjski tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne

Tłumaczenia z języka rosyjskiego i na język rosyjski wykonywane są w naszym biurze przez native speakerów tego języka. Wieloletnie doświadczenie w branży tłumaczeń wykazało, że najlepsze tłumaczenia wykonują rodowici użytkownicy danego języka, z uwagi na bardzo dobrą znajomość neuansów językowych, kontekstu kulturowego czy też zagadnień prawnych. Zatrudnianie specjalistów z danego języka pozwala nam oferować krótkie terminy realizacji zamówienia, przy zachowaniu konkurencyjnych stawek cenowych.

 

Ceny od 30 zł netto / stronę 

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych czy tłumaczeń ekspresowych cena zwiększa się według cennika. O dopłacie informujemy Klienta przed zleceniem. Oferujemy atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości
Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszymi cenami oraz przesłania na adres mailowy biura bądź też za pośrednictwem formularza: ZŁOŻENIE ZLECENIA dokumentów. A my w ciągu 30 minut postaramy się przesłać do Państwa ofertę lub oddzwonić w celu ustalenia warunków realizacji zlecenia.

Specjalizujemy się tłumaczeniach języka rosyjskiego w popularnych konfiguracjach takich jak:

Tłumaczenia przysięgłe rosyjski


Zatrudnieni przez nas tłumacze to zaprzysiężeni przez Sąd tłumacze przysięgli języka rosyjskiego, którzy uzyskali prawo do wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych lub do poświadczania gotowych przekładów w danym języku. Tłumacz przysięgły jest wpisany na listę tłumaczy przysięgłych i posiada numer nadany mu przez Sąd, a tłumaczenia są opatrzone numerem repertorium co pozwala na zweryfikowanie w późniejszym terminie tłumaczenia i odnalezienie go w bazie tłumaczeń w przypadku jeśli potrzebowaliby Państwo kopię tłumaczenia. Jeśli potrzebują Państwo wykonać tłumaczenie przysięgłe z języka rosyjskiego lub na język rosyjski zapraszamy do naszego biura lub też do przesłania nam dokumentów online do wyceny. Tłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumenty i licencje, świadectwa szkolne, dokumenty urzędowe: takie jak akty urodzenia, akty małżeństwa czy też dokumenty finansowe i sądowe. Wykonane na rosyjski tłumaczenia można odebrać osobiście w siedzibie naszego biura albo za dopłatą zlecić nam wysyłkę pocztową lub kurierską.

Nasi tłumacze wykonują również tłumaczenia ustne w kancelariach notarialnych, jeśli potrzebna jest asysta językowa przy założeniu spółki czy też przy innych czynnościach prawnych.

 

Tłumaczenia ustne rosyjski


Nasz oferta tłumaczeń obejmuje obok tłumaczeń pisemnych również tłumaczenia ustne. Oferujemy zarówno tłumaczenia konsekutywne jak i symultaniczne, które wykonują uprzednio zweryfikowani i najlepiej dobrani do danego zlecenia / tematyki tłumacze.
Zapewniamy obsługę tłumaczeniową różnych wydarzeń: spotkania polityków, urzędników, instytucji publicznych, konferencji, wystąpień publicznych, i tym podobne. Nasi tłumacze brali już udział w konferencjach przygotowanych przez Urząd Wojewódzki Straż Pożarną czy też w tłumaczeniach ustnych takich nietypowych zleceń jak zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Gwarantujemy, że tłumacz, który będzie wykonywał zlecenie jest nie tylko świetnym specjalistą, ale również człowiekiem obytym i doświadczonym w tego typu spotkaniach urzędowych.

ZAMÓW WYCENĘ   

Język rosyjski


Tym językiem posługuje się oficjalnie jako pierwszym językiem około 160 milinów ludzi, a według różnych źródeł ogółem nawet 260 milionów. Rozprzestrzenienie się tego języka wynika z historii i dawnego układu Związku radzieckiego i wprowadzonej rusyfikacji na poziomie nauki języka. Język rosyjski podobnie jak ukraiński zapisywany jest uproszczoną wersją cyrylicy, która obejmuje około 33 litery. Z uwagi na fakt różnicy alfabetu rosyjskiego w porównaniu do alfabetu innych krajów europejskich, które posługują się alfabetem łacińskim, transkrypcja nazw np. imion czy nazwisk w przypadku tłumaczenia z języka rosyjskiego na polski polega na zbliżonym, wiernym oddaniu zapisu dźwiękowego przez alfabet łaciński.