Język francuski jest językiem urzędowym w ponad 30 państwach. Używany jest w niektórych kantonach Szwajcarii, w krajach Afryki, Ameryki czy np. w Monako. Interesującą kwestią jest fakt, iż jest to język nad którego czystością od XVII wieku czuwa Akademia Francuska. Ta instytucja dba o to, aby w języku francuskim nie było tak powszechnie używanych na całym świecie „anglicyzmów” i tworzy nowe słowa na poczet angielskich odpowiedników. Ta wydawałoby się żmudna praca jest ewenementem na skalę Europy, która tak chętnie przyjmuje wszystko co Amerykańskie. Francuzi znani są też z tego, że niechętnie uczą się innych języków i najchętniej rozmawiają w swoim ojczystym języku.

 

Tłumaczenia zawsze starannie, dokładnie i na czas


Nasze biuro oferuje usługi tłumaczeniowe w obrębie języka francuskiego, zarówno tłumaczenia pisemne i ustne, jak i tłumaczenia przysięgłe. Nasz zespół tłumaczy codziennie wykonuje tłumaczenia dokumentów samochodowych, dokumentów urzędowych czy dokumentów finansowych jako tłumaczenia ekonomiczne dla firm i instytucji. Nie obce są nam tłumaczenia rozmów telefonicznych pomiędzy partnerami biznesowymi czy osobami, które chcą handlować innowacyjnymi produktami za granicą czy też sprowadzać je do Polski. Asystujemy przy ceremoniach ślubnych, oraz w rozmowach pomiędzy urzędnikami. Zleceniach w ramach tłumaczenia francuski realizujemy w trybie zwykłym i w trybie ekspresowym, w zależności od potrzeb Klienta. Często tłumaczymy dokumenty tego samego dnia. Staramy się być elastyczni i oferować firmom jak najlepsze rozwiązania. Uczymy się nowych programów, rozwiązań tak aby wprowadzać tłumaczenia bezpośrednio do paneli firmowych Klienta czy też dostarczać tłumaczenia w dogodnych dla Klienta programach. Zawsze indywidualnie podchodzimy do danego zlecenia – wybierając odpowiedniego tłumacza, w zależności od branży i rodzaju tłumaczenia.

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia języka francuskiego w takich konfiguracjach jak:

Zapraszamy do przesłania dokumentów do wyceny.

 

FORMULARZ ZAMÓWIENIA       

 

Tłumaczenia przysięgłe francuski


Oferujemy tłumaczenia przysięgłe francuski dla Klientów indywidualnych, firm produkcyjnych oraz dużych instytucji. Zapewniamy fachowe doradztwo, wybór najlepszych tłumaczy i dokładną i szybką realizację usług. Wśród tłumaczonych dokumentów wyróżniamy m.in.:

Na życzenie Klienta możemy wykonać także usługę sprawdzenia tekstu, czyli tzw. weryfikacja poprawności tłumaczenia z języka francuskiego. Nasze długoletnie doświadczenie, praktyka i setki przetłumaczonych stron świadczą o profesjonalności biura tłumaczeń. Wiemy, że nasi Klienci potrzebują często szybkiego działania, ponieważ muszą dotrzymać terminów w bankach czy innych instytucjach – i tu mogą liczyć na nas, cechuje nas szybka realizacja tłumaczenia przysięgłego. Ze swojej strony staramy się pomóc w tym procesie pomiędzy Klientem a Bankiem. Dotrzymujemy terminów, wysyłamy dokumenty bezpośrednio do Banku.

Staramy się także maksymalnie uprościć kontakt z biurem i składanie zamówień. Dlatego mogą Państwo złożyć zamówienie online, wysyłając do biura skan dokumentu. Na postawie dobrej jakości skanu przystępujemy do realizacji zamówienia. Nie muszą Państwo osobiście pojawiać się w biurze. Wysyłamy dokumenty na podany adres banku czy innej instytucji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Tłumaczenia przysięgłe realizowane online, szybko i fachowo to nasz atut i domena

 

 

 

Tłumaczenia techniczne francuski


Do często wykonywanych tłumaczeń należą tłumaczenia technicznie francuski realizowane przez tłumaczy, którzy posiadają stosowne wykształcenie kierunkowe, co gwarantuje, iż słownictwo, którego używają jest w pełni zgodne z wymaganiami. Są to zarówno tłumacze będący członkami NOT (Naczelna Organizacja Techiczna skupiająca inżynierów i techników), jak i native speakerzy danego języka. Przesyłane do nas dokumenty, instrukcje, karty produktów są poddawane obróce graficznej, tak aby nasi Klienci otrzymali dokument z tłumaczeniem bedący identycznym odwzorowaniem pod względem formy jak polski dokument – tylko jako tłumaczenie w języku francuskim.

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.