Wiele osób studiuje, prowadzi biznesy czy szuka pracy w Niemczech – we wszystkich tych aktywnościach wsparcie profesjonalnego tłumacza często okazuje się nieocenione. W VERTE znamy się na rzeczy i sprawnie realizujemy tłumaczenia w języku niemieckim.

Jesteśmy pasjonatami języków obcych, dlatego każdorazowa praca z tłumaczeniami stanowi dla nas wyzwanie i pole samorealizacji. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie we współpracy jeśli chodzi o tłumaczenia z polskiego na niemiecki i z niemieckiego na polski zdefiniowaliśmy optymalny model współpracy z Klientami, który pozwala nam precyzyjnie odpowiadać na zapotrzebowanie i – co najważniejsze – prawidłowo oszacować czas potrzebny na realizację zlecenia. Jesteśmy gotowi współpracować również przy tłumaczeniach w innych konfiguracjach z językiem niemieckim. Wykonujemy tłumaczenia z niemieckiego na angielski czy z języka angielskiego na niemiecki. Mamy do dyspozycji zespół doświadczonych tłumaczy, których wyróżnia sprawność językowa i perfekcyjne umiejętności translatorskie. Bezpośrednio po przyjęciu zlecenia definiujemy z Klientem jego oczekiwania – czas realizacji, koszt i ogólny zarys przeznaczenia finalnego materiału. Zgodnie z zapotrzebowaniem pracujemy w trybie zwykłym lub ekspresowym, dotrzymując założonych terminów.

 

Oferta na tłumaczenia niemiecki obejmuje:

 

Oferujemy tłumaczenia polsko-niemieckie i niemiecko-polskie tekstów zwykłych i dokumentów przysięgłych. Jesteśmy pasjonatami języków, dlatego każde zlecenie jest dla nas nowym doświadczeniem i możliwością rozwoju. Nasz zespół tworzą doświadczeni tłumacze przysięgli języka niemieckiego, tłumacze będący specjalistami w branży medycznej czy tłumaczeniach technicznych. Współpracujemy z lekarzami, stomatologami i inżynierami, a także native speakerami języka niemieckiego, tak aby do każdego rodzaju tłumaczenia dobrać odpowiedniego tłumacza. Dlatego mogą Państwo liczyć na rzetelną obsługę tłumaczeniową i fakt, iż finalnie otrzymają Państwo profesjonalne tłumaczenie.

Ponadto specjalizujemy się tłumaczeniach języka niemieckiego w najbardziej powszechnych konfiguracjach:

Zwracamy szczególną uwagę na kompetencje tłumaczy, przez co angażujemy do współpracy doświadoczonych tłumaczy przysięgłych niemieckiego. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego to zawód wymagający wyjątkowych umiejętności językowych, wymagający zdania szeregu egzaminów państwowych i zaprzysiężenia przez Sąd. Tłumacze przysięgli współpracujący z biurem VERTE nieustannie kształcą się i szlifują warsztat, ponieważ podchodzą do swoich zadań z dużym zaangażowaniem i poczuciem odpowiedzialności. Dokumenty przysięgłe realizowane przez tłumaczy są weryfikowane i sprawdzane dwa razy. Zlecenie przyjmujemy w biurze, gdzie mogą dostarczyć Państwo oryginał dokumentu lub mailowo.

Realizując tłumaczenia niemieckie o charakterze finansowym, prawnym czy biznesowym mamy na uwadze najwyższą troskę o bezpieczeństwo danych Klientów. W przypadku konieczności formalnych, przed przystąpieniem do pracy podpisujemy umowy o zachowaniu poufności, do czego zobowiązujemy każdą osobę, która ma kontakt z materiałami. A na etapie tłumaczenia dokumenty przetwarzane są tylko przez tłumacza i korektora tekstu, tak aby zapewnić jak najwyższy stopień poufności danych.

Dokumenty do tłumaczenia przyjmowane są drogą elektroniczną, pocztą tradycyjną lub w placówce biura. Bez ruszania się z domu mogą Państwo przesłać do nas dokumenty do wyceny, opłacić tłumaczenie przelewem i otrzymać przetłumaczony dokument na maila ewentualnie możemy przesłać na życzenie Klienta dokument pocztą lub kurierem na podany przez Państwa adres, za dodatkową opłatą pocztową.

 

Tłumaczenia niemiecki Warszawa


Nasze biuro wykonuje również tłumaczenia z języka niemieckiego i tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki dla Klientów z Warszawy. Odległość w dzisiejszych czasach nie stanowi już bariery, gdyż tłumaczenia wysyłamy w dogodny dla Klienta sposób, albo kurierem, tak iż w następny dzień są w firmie Klienta bez ruszania się z biura lub też online, drogą mailową. A często wykonujemy tłumaczenia szybciej niż firmy w stolicy i mamy preferencyjne ceny przy stałej współpracy.

Również w przypadku tłumaczeń przysięgłych oferujemy szybką realizację dzięki usłudze tłumaczeń uwierzytelnionych podpisem elektronicznym, czyli posiadających specjalny podpis zabezpieczony elektronicznie. Tego typu usługa pozwala na zrealizowanie tłumaczenia i wysłanie go drogą mailową do Klienta znajdującego się w innym miejscu w zaledwie kilka minut od zrealizowania tłumaczenia. Oszczędza to znacznie czas, a oryginalność dokumentu może być zweryfikowana internetowo. W takim dokumencie mamy pewność, ze nie zostały wprowadzone żadne zmiany. A archiwizacja dokumentu pozwala na wydanie jego kopii w równie szybkim czasie.

 

Zapraszamy do przesłania dokumentów do wyceny w zakładce: złożenie zlecenia

 

LUB KLINIJ TUTAJ