Skąd wiemy, że tłumaczenia przygotowywane przez naszych ekspertów języka włoskiego są najwyższej jakości? W VERTE Biuro Tłumaczeń dbamy od samego początku o weryfikację tłumaczy włączając do naszego zespołu wykwalifikowanych tłumaczy, posiadających fachową wiedzę z różnych branż przemysłu czy dziedzin nauki. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczane przez nas tłumaczenia są wysokiej jakości, a Klient może wybrać dodatkowe usługi jak tłumaczenie przez native speakera czy weryfikacja przez konsultanta z dziedziny prawa czy medycyny oraz sprawdzenie poprawności przesłanego do nas dokumentu. Fundamentem, na jakim od kilkunastu lat opieramy naszą reputację, jest fachowe wsparcie i co za tym idzie, zaufanie, którym obdarzają nas partnerzy. Współpracujące z nami firmy wiedzą, iż wprowadzamy nowe technologie i chętnie pracujemy na nowych oprogramowaniach przesyłanych nam od Klienta, tak aby ułatwić i przyspieszyć proces tłumaczenia i wprowadzania tekstu do docelowego programu.  Niezależnie od tematyki zleceń, terminu realizacji – zwykłego czy ekspresowego – wkładamy w każdą usługę tłumaczenia maksymalne zaangażowanie.

 

Tłumaczenia standardowe i specjalistyczne 


Relacje biznesowe między dużymi lub małymi firmami, studia lub doktoraty na uniwersytetach i politechnikach oraz prywatne kontakty pomiędzy obywatelami Polski i Włoch utrzymywane są na wielu różnych płaszczyznach. Stąd ogromny nacisk, który kładziemy na zróżnicowanie specjalistyczne naszych tłumaczy. Możemy zaoferować swoje wsparcie w kilku kategoriach tematycznych jeśli chodzi o tłumaczenia włoski – czyli tłumaczenia z języka polskiego na włoski oraz odwrotnie, tłumaczenia z języka włoskiego na polski:

Specjalizujemy się w wykonywaniu tłumaczeń z języka włoskiego w najczęściej realizowanych konfiguracjach takich jak:

 

Tłumaczenia ustne 


Oczywiście nasza oferta nie zamyka się wyłącznie w tych sześciu obszarach tematycznych. Obok tłumaczeń pisemnych, które stanowią spory obszar tłumaczeń realizowanych przez naszych tłumaczy wykonujemy również tłumaczenia ustne. Nasi tłumacze towarzyszą Klientom w kancelariach notarialnych, kiedy potrzebne jest tłumaczenie dokumentów prawnych podpisywanych przez Klienta lub też w czasie spotkań biznesowych czy też spotkaniach organizowanych przez instytucje publiczne. Zlecając nam tłumaczenie mają Państwo gwarancję jakości usługi, albowiem do tłumaczeń ustnych zatrudniamy doświadczonych tłumaczy przysięgłych z wieloletnim dorobkiem, znających się na swojej pracy i będących fachowcami w danej dziedzinie.

Realizujemy tłumaczenia ustne jako tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne, w różnych kombinacjach językowych. Tłumaczenia dedykowane są dla uczelni wyższych, przedsiębiorstw produkcyjnych czy dla wszelkich firm potrzebujących asysty tłumacza w spotkaniach biznesowych.

 

Tłumaczenia niestandardowe 


Ponadto nasze działania skupiają się również na realizacjach niestandardowych jeśli chodzi o tłumaczenia włoski. Wymagają one od nas dużej elastyczności i dołożenia wszelkich starań, aby niezależnie od formy – korespondencji mailowych, tłumaczenia platform administracyjnych, stron internetowych czy gier internetowych – nasze tłumaczenia reprezentowały zawsze najwyższe standardy.

 

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć ile będzie kosztowało tłumaczenie zapraszamy do bezpłatnej wyceny online.

 

FORMULARZ ZLECENIA ONLINE