W tłumaczeniach prawniczych stawiamy na wiedzę, doświadczenie, dbałość terminologiczną i pełną dyskrecję. Nasz zespół tworzą wyspecjalizowani tłumacze i prawnicy – eksperci w konkretnych dziedzinach.

Profesjonalne wsparcie

W VERTE kładziemy szczególny nacisk na weryfikację kompetencji osób, które wykonują zlecone tłumaczenia prawnicze. Jest to niezwykle istotne, ponieważ daje naszym Klientom poczucie pełnego bezpieczeństwa w zakresie znajomości obowiązującej terminologii branżowej. Tłumacze są doskonale dobrani pod kątem ich doświadczenia w pracy z dokumentami specjalistycznymi oraz wyczucia stylu językowego charakterystycznego dla danej lokalizacji. Nasza skrupulatna praca pozwala finalnie otrzymać jednorodne tłumaczenie nawet długich i skomplikowanych dokumentów. Nieocenione okazują się często nasze kompetencje korektorskie i redaktorskie, które umożliwiają gruntowną weryfikację tekstów obcojęzycznych lub gotowych tłumaczeń przygotowanych przez niezależne od nas podmioty.

Zgodnie z zapotrzebowaniem

Wielokrotnie mieliśmy okazję współpracować z Klientami o niestandardowych potrzebach. Nasze elastyczne podejście do współpracy pozwala każdorazowo wypracować skrojony na wymiar model współpracy, co finalizujemy z obustronną satysfakcją. Oferta VERTE skierowana jest nie tylko do Klientów indywidualnych, czy kancelarii prawniczych i radcowskich. Z sukcesem podejmujemy wyzwania różnych partnerów od instytucji państwowych, po organizacje pożytku publicznego.

Sprawnie, na czas i nierzadko ekspresowo

Zdajemy sobie sprawę, że dobrze przeprowadzony proces tłumaczenia wyróżnia przede wszystkim szybka i bezproblemowa realizacja, dostosowana optymalnie do potrzeb danego projektu. Świadczymy usługi tłumaczeń ekspresowych, dzięki którym nasi Klienci mogą lepiej estymować swoją pracę pod względem czasu i finansów. Wieloletnie doświadczenie w branży translatorskiej pozwoliło nam wypracować powtarzalny szablon współpracy, co gwarantuje bezkolizyjną realizację zamówień i rzetelne określanie terminów – co na rynku nie zawsze jest regułą.

 

Wśród tłumaczonych przez nas dokumentów znajdują się:

 

Zapraszamy do wyceny i konsultacji zlecenia przy pomocy formularza wyceny

 


 

Od ponad 12 lat z naszych usług korzystają kancelarie prawne, urzędy, banki oraz duże firmy, dla których ważne jest profesjonalne i szybkie wykonanie usługi. W pracy stawiamy przede wszystkich na jakość świadczonych przez nas usług. Posiadamy stosowne referencje od współpracujących z nami Klientów. Wykonujemy tłumaczenia prawne i tłumaczenia prawnicze, w każdym przypadku przykładając bardzo dużą uwagę do stosowanej nomenklatury.

 

POUFNOŚĆ           –        PRECYZJA              –          DOŚWIADCZENIE