Usługa przewidziana jest dla Urzędów, Organizacji, Firm oraz dla wszystkich Klientów, którzy organizują konferencje, spotkania biznesowe, podczas których niezbędna jest obecność tłumacza – czy to w postaci tłumaczeń konsekutywnych czy symultanicznych.

Tłumaczenia ustne są doskonałym sprawdzianem kompetencji. Wykonuje się je na bieżąco, co wymaga od tłumacza wybitnych umiejętności językowych i podzielności uwagi. Biuro tłumaczeń VERTE miało okazję niejednokrotnie sprostać tego typu wyzwaniom.

W każdych okolicznościach

Tłumacz ustny kojarzy się przede wszystkim z osobą towarzysząca mówcy na konferencjach czy różnego typu eventach tematycznych. Jednakże zakres jego pracy jest o wiele szerszy. Usługi tego typu przydają się także na przykład u notariusza podczas podpisywania umów, odczytywania testamentu czy w sądzie w trakcie zeznań świadków. Wsparcie tłumacza jest pomocne w kuluarowych rozmowach politycznych o charakterze międzynarodowym jak i posiedzeniach globalnych zarządów firm czy korporacji. W VERTE przyjmujemy zlecenia na przekłady robione na żywo tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne:

Skoncentrowani nie tylko na biznesie

Nasza usługa tłumaczeń ustnych została zaprojektowana z myślą o urzędach, organizacjach oraz biznesie prywatnym. Uczestniczymy w rozmowach telefonicznych z zagranicznymi kontrahentami i instytucjami spoza Polski. Nasza pomoc jest nieoceniona w audytach i rozmowach handlowych o charakterze negocjacyjnym lub organizacyjnym. Jesteśmy również w stanie podjąć się zleceń niestandardowych związanych z organizacją konferencji czy spotkań politycznych, w trakcie których tłumacz ma pełnić swoją rolę w sposób dopasowany do indywidualnych potrzeb uczestników.

Zróżnicowane referencje

Nasze biuro wykonywało tłumaczenia symultaniczne na Uniwersytecie Rzeszowskim – w ramach tłumaczenia ustnego z języka ukraińskiego. Mamy na swoim koncie owocny projekt, w trakcie którego wspieraliśmy lingwistycznie rzeszowską straż pożarną podczas spotkania z jednostkami staży z Ukrainy. Elastyczne podejście do Klienta pozwala nam sprawdzić się na wielu polach współpracy – standardowych i w realizacjach o nieszablonowym kształcie.

 

 

Przejdź do formularza i bez zobowiązań bezpłatnie wyceń u nas swoje zlecenie.